Çift Tabla Değişebilir Tırmanma Teknolojisi. lazer kesim metal teknolojisi

Tırmanma Değişim Platform Prensibi

İki kesici platformun senkronize alışverişi sırasında, platform A translasyonel hareket gerçekleştirir ve diğer platform B tırmanma hareketini gerçekleştirir.  Örtüştüğünde, platformlardan biri isabet etmekten kaçınmak için diğeri daha düşük hareket eder.

Gelişmiş

“Tırmanma” değiş tokuş teknolojisi, ikili platformların “senkronize” değişimini “gerçekleştirir” ve “değişim” süresi yalnızca “8-10” saniyedir, bu da “değişim” süresinden “büyük ölçüde” tasarruf sağlar.

"Tırmanma" değiş tokuş teknolojisi, ikili platformların "senkronize" değişimini "gerçekleştirir" ve "değişim" süresi yalnızca "8-10" saniyedir, bu da "değişim" süresinden "büyük ölçüde" tasarruf sağlar.

İstikrar

Platform, sabit yoldan tırmanma ve kaldırma eylemini gerçekleştirir ve ikili zincirler senkronize olarak sürülür, böylece değişim eylemi daha kararlıdır ve arıza oranı daha düşüktür.

platform sabit yolu

Verim

İki kesme platformu her zaman aynı seviyededir, bu da kesme kafasının seyahatini kısaltabilir, kesme makinesinin dinamik performansını artırabilir ve böylece işleme verimliliğini artırabilir.

iki kesme platformu her zaman aynı seviyededir