Servis sistemi

Satış Öncesi Hizmet

1. İhtiyaçlara göre teknik rehberlik, ekipman çözümleri, makina kullanım sürecindeki bilgi hizmeti ve makinanın tam anlamıyla kullanılabilmesi için gerekli hizmetler.

2. Makina kullanımına uygun hava sistemleri, ekipman bilgisi ve müşteri referanslarımızdan makina ile ilgili genel bilgi hizmeti.

3. Müşterinin üretimine uygun gerekli ve doğru ekipman ile makina seçim hizmeti.

4. Gerek duyulduğu takdirde ana firmanın canlı bağlantı yolu ile şirket ve sergi salonunu görme hizmeti.

5. Müşteri referanslı makinalarımızdan ücretsiz prova hizmeti.

Online Servis

Servis sistemi

Satış Hizmetleri

1. Mühendisler müşterinin üretim yapılacak fabrikasına geldiklerinde saha kurulumu hata ayıklama kurulumda gerekli olan ekipmanlar gerektiğinde lazer sonrası ekipman desteği ve bilgisi (hava sistemi) hizmetleri.

2. Makinadaki yazılımın hem üretime hemde fason üretime uygun parametre, uygun ve partik çözümler hizmeti.

3. Ekipmanların taahhüt edilen ve sözleşmeye uygun sürede teslim hizmeti.

4. Üretimin aksamaması için gerekli haftalık bakım gerekli aylık bakım güvenli kullanım doğru yedek parçayla kullanım bilgilerini bu süreçte sunacak bilgisini verecek çalışma süresine bağlı olarak eğitim desteği hizmetleri.

Servis sistemi

Satış Sonrası Hizmet

1. Makina ve yazılım için 2 yıl garanti ve ücretsiz yazılım güncelleme desteği hizmeti.

2. Lazer rezenatörleri için 2 yıl garanti hizmeti.

3. Müşteri hatalarından kaynaklı ve satış hizmetinde verilen eğitimdeki bilgilerin dışındaki oluşan arızalar hariç vespa makina garanti süresi boyunca tamir hizmeti verecektir.

4. Mühendisler satış sonrası ekibi ve satıcılardan oluşan bir iletişim grubu oluşturulacaktır ve bu grupta gerek teknik aksaklık gerek eğitim sürecindeki eksik kalan yerler için 7/24 destek verilecektir.

Teknisyenler geldiklerinde sahada montaj hata ayıklama ve eğitim sunar.
Ekipmanın zamanında teslim edildiğinden emin olunur.
Müşteri operatörlerini çalışma sürecine uygun olarak sıkı bir şekilde makineyi kullanma bakım ve güvenli kullanım konusunda yetkin olmalarını sağlamak için eğitir.