VESPA MAKİNA & BAİSHENG LASER

Şirket Profili

2004 yilinda kurulan Foshan Huibaisheng Laser Technology Co., Ltd. (Baisheng Laser), lazer, hassas işleme, sayısal kontrolü, yazılım geliştirmeyi ve modern yönetimi entegre eden, Ar-Ge, büyük ve orta ölçekli lazer ürünlerin üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış, yüksek teknolojili bir kuruluştur.

Kuruluşundan bu yana, Baisheng Laser hızla gelişti. Kirişler, sac metal ve takım tezgahı çerçevelerini bağımsız olarak üretme becerisine sahip Çin’deki birkaç lazer kesim makinesi üreticisinden biri olan Baisheng Laser’in Foshan genel merkezi, Guangzhou, Changzhou, Jiangsu Eyaleti ve Jinan, Shandong Eyaletinde. Ayrıca Baisheng Laser, yetenek eğitimine önem vermektedir. Şu anda, 60+ Ar-Ge personeli ve 200+ ulusal patent dahil olmak üzere yaklaşık 600 çalışanı bulunmaktadır.

Güçlü kurumsal gücü ve güçlü üretim gücü ile Baisheng Lazer, Çin’de lider ve dünyaca ünlü büyük ve orta güçlü lazer ekipmanı üreticisi ve çözüm sağlayıcısı haline geldi ve pazarlama ağı dünya çapında 60’tan fazla ülke ve bölgeyi kapsıyor.

Modern Gelişmiş Tek Durak Üretim Hattı

DÜNYA ÇAPINDA 60’TAN FAZLA ÜLKEYE İHRACAT.

18 Yıllık Lazer Ekipmanı İmalat Tecrübesi

VESPA MAKİNA

Şirketimiz dünya çapında kendini kanıtlamış üstün teknoloji ile donatılmış fiber lazer makinalarında kalitesini koruyan, müşterisine önem veren, samimi güler yüzümüz ile sizlere hizmet vermeteyiz.
Bizler aynı zamanda fason imalatta tecrübe sahibi olduğumuzdan makinalara çok fazla aşınayız, bu konuda iddaa ediyoruz diğer makina satıcılarından tecrübeli aynı zamanda nelere önem vermeliyiz nelere dikkat emeniz gerekiyor bütün teknik ve hassas detayları sizlerle paylaşmaktan bu tecrübeyi sizlere aktarmanın heyecanı ve mutluluğunu paylaşıyoruz.

iŞBİRLİĞİ ORTAKLARIMIZ

0
Yıl
0
Ülke
0k
Memnun Müşteri
0+
Endüstri Parkının Toplam Alanı