boru lazer kesim makinası, profil lazer kesim makinası, lazer boru kesim makinası, lazer kesim makinası, boru lazer makinesi, metal boru lazer kesim makinası, lazer kesim boru makinası, fiber lazer kesim makinesi sac, sac lazer kesici makinesi, boru lazer kesim, lazer kesim sac makinası, küçük fiber lazer kesim makinesi, sac için fiber lazer kesim makinesi, metal boru lazer kesici makinesi, lazer kesim makinesi sac, metal boru için lazer kesim makinesi,
boru lazer kesim makinası, profil lazer kesim makinası, lazer boru kesim makinası, lazer kesim makinası, boru lazer makinesi, metal boru lazer kesim makinası, lazer kesim boru makinası, fiber lazer kesim makinesi sac, sac lazer kesici makinesi, boru lazer kesim, lazer kesim sac makinası, küçük fiber lazer kesim makinesi, sac için fiber lazer kesim makinesi, metal boru lazer kesici makinesi, lazer kesim makinesi sac, boru için lazer kesim makinesi,
metal boru için lazer kesim makinesi, sac lazer kesim makinesi, lazer kesim makinesi borusu, boru profil lazer kesim, metal boru lazer kesim ekipmanları, metal boru lazer makinesi, lazer kesim metal boru makinası, fiber lazer kesim metal
metal boru için lazer kesim makinesi, sac lazer kesim makinesi, lazer kesim makinesi borusu, boru profil lazer kesim, metal boru lazer kesim ekipmanları, metal boru lazer makinesi, lazer kesim metal boru makinası, fiber lazer kesim metal

Boru lazer kesimin birçok avantajı vardır. Gelin birlikte bunlara bir göz atalım. Boru lazer kesim Avantajları:

Esneklik

Lazer boru kesimi kullanılarak çok sayıda farklı boru boyutu ve şekli işlenebilir. Tüpü, iki cm ile yirmi iki cm arasında herhangi gereken çapta kesin. Genişliği tirmi üç cm’e kadar olan dikdörtgen boruları da kesebilirsiniz.
Uzunlukta konusunda da sorun olmaz. Yedi metrelik boruları kolayca halledebilirsiniz.
Lazer boru kesimi, 0,6 cm kalınlığındaki karbon çeliği kolayca kesebilir. Ek olarak, paslanmaz çelik makinelerde 0,6 cm kalınlığa kadar kesilebilir. Ek olarak, titanyum üzerinde lazer boru kesimi 0,1 cm’den kolayca geçer.
Yuvarlak, dikdörtgen veya asimetrik profilli borularda lazer boru kesmeyi kullanabilirsiniz.

Malzemeler

Lazer kullanılarak birçok farklı türde malzeme kesebilirsiniz. Karbon çeliğinden, alüminyuma, paslanmaz çelikten titanyuma kadar birçok türde malzeme kesebilirsiniz.
Yansıtıcı malzemenin kesilmesi gerekiyorsa CO2 kesici yerine fiber lazer seçilmelidir.
Aslında metal olmayanları da kesebilirsiniz.

Verimlilik

Lazer boru kesiciler mükemmel derecede verimlidir. Bu makineler, kesimden sonra ek işleme gerek kalmadan boruları keser. Kesimler hassas ve temizdir. Böylece artık malzemeyi azaltır ve projenizin maliyetini düşürürsünüz.
Tek bir makine ile istenilen uzunlukta kesim yapmak ve karmaşık tasarımlar oluşturmak mümkündür. Ek ekipman gerekmez. Herhangi bir bileşeni değiştirmeniz gerekmez.
Lazer boru kesiciler, her parça tek bir ham metal parçasından yapıldığı için atıkları azaltır. Sonuç olarak projenizin maliyeti azalır.
Bir lazer boru kesici, hassas ve kolay bir şekilde birbirine uyan parçalar üretecektir. Bu, ikincil yapının da basit ve etkili olduğu anlamına gelir.

Hassasiyet

Lazer boru kesiminin hassasiyeti nedeniyle ikincil bir işleme gerek yoktur. Bileşenler kesiciden çıkarıldıktan sonra kullanıma veya montaja hazırdır.

Maliyet

Lazer boru kesicilerin verimliliği ve hassasiyeti, karmaşık parçaların bile üretilmesini kolay ve otomatik hale getirir. Otomasyon, tamamlama sürelerini hızlandırır ve el emeğini azaltır. Bir lazer boru kesici kullanmak, üretim hattınızı çalıştırma maliyetinizi düşürür. Boru lazer kesim avantajları çok fazladır.

Neden Vespa’yı Seçmelisiniz?

Vespa makineleri ile işletmenizin ortaya çıkarabileceği her türlü zorluğun üstesinden gelebilirsiniz. Yolculuğun her adımında yanınızda olacağız. Başarınızın ve büyümenizin birbirine ayna tuttuğunun farkındayız. Vespa olarak sağlam, uyarlanabilir ve yaratıcı makineler üretiyoruz. Böylece tüm ekipmanlarımızda mükemmelliği hedefliyoruz. Kusursuz araçlar yaratarak müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz. En son teknolojimiz size kesin ve hızlı sonuçlar sağlayacaktır.

Vespa, İtalyanca’da “arı” anlamına gelir ve arılar gibi bizler de çok çaba harcıyor, sürekli başarı ve yüksek standartlar peşinde koşuyoruz.

vespa makina fiber metal boru profil lazer kesim makinesi