Çift Tabla Lazer Kesim Makinesi

Çift Tabla Lazer Makinesi , teknolojik ve profesyonel hizmet amacıyla üretilmiştir. Yükleme açısından zamandan tasarruf sağlar. Profeyonel fiber lazer kesim makinesi yüksek performans ve fiyat kalitesiyle kullacısına sorunsuz kesim imkanı sağlar. He serisi ürünümüz 1 kw ile 12 kw arası güç seçenekleri sunulmakta. Diğer makinelere kıyasla yüksek kesim hassasiyeti sunar.

Açık çift tabla profesyonel fiber lazer kesim makinesi

HE SERİSİ MAKİNA ÖZELLİKLERİ

6kw çift tabla fiber lazer kesim makinesi

Makinenin İşleme Kapasitesi

he serisi açık çift tabla profesyonel fiber lazer kesim makinesi detayli grafiği

Kesim Örnekleri

metal lazer kesim örnekleri

Makinenin Öne Çıkan Özellikleri;

Ana Gövde Kaynağı

Ana gövde çerçevesi, çevçevenin sıkıştırma direncini ve dayanıklılığını etkili bir şekilde sağlamak için neler yapıldı? Makinenin yan tarafındaki çapraz şekilli güçlendirilmiş demir plaka ile kaynaklandırılmıştır.

Gerilim Tavlama

Kendimize ait 3 adet cnc sıcaklık tavlanama fırınımız bulunmakta. Kaynak işlemeden sonra tüm noklatara gerilim üretir. Sıcaklık tavlama fırına giren malzeme maksimum dayanıklığa ulaşır ve uzun kullanım ömrü sağlar. Gerilim tavlama sisteminde ürün fırın içerisinde sıçağa maruz kalır böylece makina şasesinde sonradan oluşacak terazi bozukluğu önlenmiş olur. Bu sistemi uygulayan nadir firmalardanız.

Kaba İşleme

Kaba işlemenin amacı, iş parçasının işleme yüzeyinde nispeten düzgün bir işleme payı bırakarak makina çerçevelerinin kalan işleme yüzeyini düzleştirmek ve kesimin yüksek hızla bitirmek için en iyi işleme kosullarını sağlamaktadır.