Tek Tabla Lazer Makinesi

Karşınızda E Serisi Tek Tabla Profesyonel Fiber Lazer Kesim Makinesi. Profesyonel ve ekonomik olan lazer makinemiz çok fazla tercih edilen güçlü bir makinadır. Lazer makinesi 1 kw ile 6 kw arası güç üretmektedir. Peki bu makina hangi sektörlerin ihtiyaclarını karşılar? Makinamız profesyonel bir makinedir, maksimum 25mm ye kadar kesim yapabilmektedir. Bu kesim aralığı oldukça yüksek olmakla birlikte birçok sektörde sorunsuz bir şekilde kullanım imkanı sağlar. Mobilya sanayisi, asansör sanayisi, havalandırma soğutma sistemleri, otomotiv ve dekorasyona sektörlerinde uzun yıllar sizleri üzmeyecek keyifle işlerinizi yapabileceksiniz. Düzgün operatör kullanımı ile hata ve sorun görülmez. Makinemiz 2 yıl garantilidir.

Tek tabla profesyonel fiber lazer kesim makinesi

MAKİNE BOYUT VE AĞIRLIK BİLGİSİ

Boyut : 3000*1500mm
Boyut(L*W*H): 4600*2780*2000mm
Ağırlık: 2657kg
Kesme Kalınlığı: 1-22mm

 

Ana Gövde Kaynağı

Ana gövde çerçevesi, çevçevenin sıkıştırma direncini ve dayanıklılığını etkili bir şekilde sağlamak için neler yapıldı? Makinenin yan tarafındaki çapraz şekilli güçlendirilmiş demir plaka ile kaynaklandırılmıştır.

Gerilim Tavlama

Kendimize ait 3 adet cnc sıcaklık tavlanama fırınımız bulunmakta. Kaynak işlemeden sonra tüm noklatara gerilim üretir. Sıcaklık tavlama fırına giren malzeme maksimum dayanıklığa ulaşır ve uzun kullanım ömrü sağlar. Gerilim tavlama sisteminde ürün fırın içerisinde sıçağa maruz kalır böylece makina şasesinde sonradan oluşacak terazi bozukluğu önlenmiş olur. Bu sistemi uygulayan nadir firmalardanız.

Kaba İşleme

Kaba işlemenin amacı, iş parçasının işleme yüzeyinde nispeten düzgün bir işleme payı bırakarak makina çerçevelerinin kalan işleme yüzeyini düzleştirmek ve kesimin yüksek hızla bitirmek için en iyi işleme kosullarını sağlamaktadır.

Titreşimli Gerilim Gücü

Parçanın ağırlığına bağlı olarak, TGG yöntemi parçaya belirli bir süre için yüksek genlikli ve düşük frekanslı titreşimler verir. Bu gerilme mukavemetinde, akma noktasında veya yorulmaya karşı dirençli bozulma veya değişiklik olmaksızın artık gerilimi azaltır ve statik denge yeniden sağlanır.

Doğal Yıpranma

Çerçeveleri 1 aydan fazla açık havada bekletilir. Çerçevelerin boyut stabilizilitesini sağlamaki artık gerilimi azaltmak, kararlı boyut doğruluğunu elde etmek, esnemezliği ve deformasyona dirençli kapasiteyi arttırmak için tekrarlanan sıcaklık gerilimini ortadan kaldırır.

Hassas İşleme

Çinde aynı anda beş büyük freze makinası olan tek üretici biziz. Yüksek kaliteli montaj taban düzlemi elde etmek için yüksek hassasiyet gereksinimleri olan kılavuz rayı ve raf vb. işlemek için kullanılır.

Ağırlık Takviyeli Boyuna Kaynak Makinesi Yatağı

Bu çerçeve ekipmanın uzun süreli ve düzgün olarak çalışmasını sağlamak için daha güçlü bir yük taşıma kapasitesine sakip olan her 30mde bir çapraz takviyelerden yapılmıştır.

Kaynak Kalitesi Muayenesi

Kaynak kalitesini sağlamak için yanlış kaynak, eksik kaynak ve lehim sökme olup olmadığını tespit etmek için bir kızılötesi hata dedektörü kullanılır.

Deformasyon Olmadan Uzun Süreli İstikrarlı Kullanım

Sıkı üretim standartları ve denetimlerden sonra fgbs lazer tarafından üretilen çerçeveler, deformasyon olmadan uzun süreli istikrarlı kullanım sürdürebilen yüksek sağlamlık ve hassasiyete sahiptir.

Sıkma ve Germe Aluminyum Kiriş

Kirişler aşağıdaki avantajlara sahiptir. Hafiflik, küçük atalet ve yüksek sağlamlık. Yüksek hızlı hareket sırasında kirişin yüksek hassasiyetini ve stabilitesini sağlayabilir.

Lazer Kaynağı

Elektro-optik dönüştürme verimliliği. >%35 servis ömrü. >100.000 saat ve bakım gerektirmez.

Kesme Kafası

Güvenilir ve istikrarlı avrupa işlem teknolojisi. Tamamen sızdırmaz iç yapı optik parçanın tozdan etkilenmesini önler. Yüksek hassasiyete sahip modüler tasarım, bakımı kolay.

Kontrol Sistemi

Kullandığımız sistem, yüksek entegrasyon, gelişmiş fonskiyonlar, basit kullanım, yüksek kararlılık ve lider teknolojiye sahip, yerli cnc geliştiricileri tarafından özel olarak optimize edilmiştir.

Fly Cutting 

Fly cutting, yuvayı analiz eden yazılım tarafından çalışır ızgaralara ve delik cizgilerini tanımlar ve sonrasında kesimi aynı cizgi veya daireye uzanan ayrı cizgi veya yay parçalarına ayırır. Bu şekilde ince malzemenin üretim verimliliğini arttırabilir.

Leapforg

Fiber lazer kesim makinesinin boşta kalma süresi kesilerek verimlilik arttırılabilir. Arka arkaya tamamlanan üç eğlem aynı anda tamamlanırsa boşta kalma süresi kısaltılabilir. Anoktasından b noktasına herket ederken, kesme kafası aynı anda yükselir ve b noktasına yaklaştığında aynı anda düşer.

Köprü (Mikro Eklem)

Köprü, parçayı çevreleyen malzemeyi bağlar ve böylece köprünün atıkları düşmez ve köprü pozisyonundaki parça düşmeden taban malzemesine yapıştırılır. Böylece ayıklama işini ordan kaldırır.

Ortak Kenar Kesme

Bu işlem kesimin uzunluğunu ve delik açma sayısını azaltır, buda verimliliği önemli ölçüde arttırabilir. Ayrıca işlem süresini azaltabilir malzeme israfını en azına indirebilir ve kesme gazından tasarruf edilir aynı zamanda makina parçalarındaki aşınmayı azaltır.

Otomatik Kenar Arama

Bu fonksiyon ile saç eğiminin açısı ve orijin algılanabilir. Kesme işlemi, ısrafı önlemek için sacın açısına ve konumuna uyacak şekilde ayarlanabilir. İş parçasını ayarlama süresi, iş yoğunluğu azalır ve kesme verimliliği artar.

Montaj Sırasında

Ekipman kalitesinden emin olmak için ışın işleme formunu ve konum toleransını tasarım kapsamı içinde olup olmadığını kontrol edin.

Işının 3 Kordinatlı İncelemesi

3 Kordinat ölçme makinesi (cmm). Üç boyutlu ölçülebilir uzayda prob sisteminin döndürdüğü nokta verilerine göre hertürlü heometrik şekli ve boyutu hesaplayabilen alet türüdür. Aynı zamanda 3 boyutlu eleman olarakta adlandırılır.

Yatak ışını yönlendiricisi(kolimatör), kılavuz ray yüzeyini algılar ve her bir ekipmanın doğruluğunu sağlamak için kılavuz kuyruğunun düzlüğünü ölçer.

Monyaj Sırasında

Kılavuz ray ve rafın kurulum tespiti ve sabitlenmesi profesyonel teknisyenler, kılavuz ray ve raf gibi önemli hassas parçaları bir araya getirir, raf ve pinyon dişlisinin doğru şekilde monte edilmesini sağlamak için takometre ile ayarlar.

Montaj Tamamlanma Tespiti

Lazer interferometre yüksek ölçüm doğrulu ve hızı gibi avantajara sahiptir. İnterferometre esas olarak ışık kaynağı olarak lazer parazitli bir ölçüm sistemi oluşturur. Doğrusal konum, hız, açı, yassılık, düzlük paralellik ve diklik ölçüm çalışmalarına çeşitli kırılma aynalı bir lazer interferometre ve hassas takım tezgahı veya ölçüm cihazının kalibrasyonu olarak kullanılabilir.