F3015HDE-3 Serisi Ekonomik Fiber Lazer Kesim Makinesi

    F3015HDE-3 Serisi Ekonomik Fiber Lazer Kesim Makinesi, reklam endüstrisi için özel olarak tasarlanmış, yüksek performanslı, ekonomik  fiber lazer kesim makinesidir. Baisheng Lazer ve Vespa Makinanın aracılığıyla sunduğu sac metal kesim deneyimini sizlerde F3015HDE-3 Serisiyle düşük bütçeli, yüksek performanslı ve farklı tasarımıyla yaşayabilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

  • 1. Nakliye Maliyetlerini Azaltın

Daha az yer kaplayan F3015HDE, 40 fitlik standart bir konteynere yüklenebiliyor. Böylelikle F3015HDE-3 ekonomik lazer kesim makinasının nakliye maliyeti asgari duruma azaltılır ve düşük bütçeyle taşınma durumunu ortaya koyar.

  • 2. Çevre Dostu

Tamamen kapalı yapısı ve şık tasarımıyla F3015HDE, toz ve radyasyonun giderilmesine yardımcı olur. Bu durum tamamen çevre dostu bir atölye oluşturur. Özel tasarımıyla F3015HDE, çevre dostu ve sürdürülebilir metal lazer kesim performansı gücünü ortaya koyabiliyor.

  • 3.İzleme İşlevi

İzleme ile donatılan operatörler, herhangi bir hata durumunda süreci gerçek zamanlı olarak izleyebilirler. Herhangi bir hata veya tehlike durumunda hemen harakete geçebilirler.

  • 4.Çift Platformlara Tırnanma 

Avrupa tırnanma değişim teknolojisini benimseyen F3015HDE, 8-12 saniyede ikili platform değişimini mümkün kılar. F3015HDE, kesim doğruluğunu sağlamak için iki çalışma platformunun aynı yatay düzlemde kesim yapmasını sağlar.

Sizlerde Vespa Makina ile modern gelişmiş yenilikçi küresel teknoloji endüstri zincirinin bizimle beraber yüksek kaliteli ortağı olun!