KE Ekonomik Fiber Lazer Kesim Makinesi

    KE serisi fiber lazer kesim makinesi, reklam endüstrisi için özel olarak tasarlanmış, yüksek performanslı, ekonomik  fiber lazer kesim makinesidir. Baisheng Lazer ve Vespa Makinanın aracılığıyla sunduğu sac metal kesim deneyimini sizlerde KE Serisiyle düşük bütçeli, yüksek performanslı ve farklı tasarımıyla yaşayabilirsiniz.

      Ürün Özellikleri:

  • 1. Özel Tasarım

KE Serisi lazer kesim makinası, reklam endüstrisi için özelleştirilmiştir.

  • 2. Az Yer Kaplar

Elektrik panosu ve çalıştırma konsolu, makine yatağına entegre edilmiştir. 21.5 inç genişliğiyle daha küçük bir alanı kaplar ve kolayca yer değiştirilebilmesiyle esnek bir konuma sahiptir.

  • 3. Yüksek Performans

Lazer gücü 1000W-3000W arasından tercih ediliyor. KE Serisi makinaları sahip olduğu portalın çift taraflı sürüşü ile F3015KE, yüksek hız ve stabiliteye sahiptir.

  • 4. Düşük Maliyet

Çeşitli sac ve plakaları kesmek için üretim maliyetini azaltan nitrojen/oskijen/hava seçeneklerine sahiptir. 40HQ konteynere 6 adete kadar makine yüklenebilir, bu durum nakliye maliyetini büyük ölçüde düşürür.

Sizlerde Vespa Makina ile modern gelişmiş yenilikçi küresel teknoloji endüstri zincirinin bizimle beraber yüksek kaliteli ortağı olun!