Tek Tabla Sac, Levha, Boru/Profil Lazer Kesim Makinesi

Tek tabla sac levha boru profil lazer kesim makinesi (kompakt makina) olarakta adlandırılmaktadır. Bu makinenin en büyük özelliği hem sac hemde lavha işlemesi aynı zamanda boru, profil işleyebilmektedir. 2 ayrı işi aynı anda yapabilen lazer kesim makinemiz rakiplerine göre daha performanslı, ekonomik ve doğru operatör ile uzun yıllar kullanıcısına hizmet verecek kaliteye sahiptir. Açık tek tabla sac levha, boru, profil lazer kesim makinesi 2 ayrı versiyonu mevcuttur. Kapalı kabin lazer kesim makinası ve açık lazer kesim makinası.

Be serisi makineyi kalitelı kılan en büyük özelliği iki ayrı iş modelini tek bir platformda işlemesidir. Peki bu makinenin özellikleri nelerdir?

Lazer Kesim Makinası Özellikleri;

Boyut : 3000*1500mm, 4000x2000mm, 6000x1500mm, 6000x2000mm.
Boyut : (L*W*H): 4600*3500*2200mm
Ağırlık : 3922kg
Kesme Kalınlığı : 1-22mm
Lazer Gücü : 1kw – 6kw

açık tek tabla sac levha boru profil lazer kesim makinesi

  • Ana gövde kaynağı

Ana gövde çerçevesi, çerçevenin sıkıştırma direncini ve dayanıklılığını etkili bir şekilde sağlar. Bu yüzden ana gövde çerçevesi lazer kesim makinesinin yan tarafındaki demir plaka ile kaynaklandırılmıştır.

  • Gerilim tavlama

Özellikle kaynak işleme sırasında tüm kaynak noktalarının gerilim üretir. Herşeyden önce Be serisi çerçevelerinin hizmet ömrü deformasyon olmadan daha uzun olabilir.

  • Kaba işleme

Üstelik kaba işlemenin amacı, iş parçasının işleme yüzeyinde nispeten düzgün bir işleme payı bırakır. Üstelik makina çerçevelerinin işleme yüzeyini düzleştirmek ve kesimin yüksek hızlı bitirmesini sağlamaktadır.

  • Titreşimli gerilim gücü

İlk olarak makinede bulunan TGG özelliği yüksek genlikli ve düşük frekanslı titreşimler verir. Bu nedenle bozulma veya değişiklik olmaksızın gerilimi azaltır statik dengeyi yeniden sağlar.

  • Doğal yıpranma

Çerçeveleri 1 aydan fazla açık havaya yerleştirin ve daha fazla tutmayın. Sonuc olarak çerçevelerin bozulma durumunu ortadan kaldırmak ayrıca bunun yanı sıra dirençli kapasiteyi arttırmak için sıcaklık gerilimini ortadan kaldırır.

  • Hassas işleme

Yüksek kaliteli montaj taban düzlemi elde etmek için yüksek hassasiyetle çalışılmıştır.

  • Ağırlık boyuna kaynak makinesi yatağı

Çerçeve ekipmanın uzun süreli ve düzgün olarak çalışmasını sağlamar. için daha güçlü bir yük taşıma her 30 cm’de bir çapraz takviyelerden yararlanılmıştır.

  • Kaynak kalitesi muayenesi dedektörü

Yanlış kaynak ve lehim sökme olup olmadığını tespit etmek için kızılötesi hata dedektörü kullanılır.

Deformasyon olmadan uzun süreli kullanım

Patentli değişim tabla teknolojisi

Sıkma ve germe alüminyum kiriş

Elektro optik dönüştürmeli lazer kaynağı

 

Kesme Kafası

Güvenilir ve istikrarlı teknoloji.

Tamamen sızdırmaz iç yapı optik parçanın tozdan etkilenmesini önler.

Yüksek hassasiyete sahip modüler tasarım bakımı kolay.

Be Serisi Açık Tek Tabla Sac Levha & Boru/Profil Lazer Kesim Makinasının İşlemeKapasitesi Grafik Şemasını İnceleyelim.

kompakt makina işleme maliyeti

 

Kesme gazı kuru arıtılmış basınçlı hava ise, gerçek maliyet hava kompresörü çalıştıran elektrik + makine gücü + sarf malzemeleridir (koruyucu lens, kesme ağzı).
Not:
1. Yukarıdaki listede elekrik fiyatı ve gaz fiyatı sadece referans amaçlıdır ve fiyatlar farklı bölgelerde değişken olacaktır.
2. Diğer kalınlıktaki levhaları keserken yardımcı gaz tüketimi değişir.

Lazer Makinesi Kontrol Sistemi

 

Kullandığımız sistem, yüksek entegrasyon gelişmiş fonksiyonlar basit kullanım yüksek kararlılık ve lider teknolojiye sahip, cnc sistem geliştiricileri tarafından hazırlanmış özel bir cnc sistemidir.

Fly Cutting Nedir?

Fly cutting, yuvayı analiz eden yazılım tarafından çalışır. Izgaraları ve delik cizgilerini tanımlar.  Kesimi aynı cizgi veya daireye uzanan ayrı kısa cizgi veya yay parçalarına ayırır. Bu nedenle İnce malzemenin üretim verimliliği artar.

Leapfrog Lazer Teknolojisi

Aynı zamanda fiber lazer kesim makinasının boşta kalma süresi kesilerek verimlilik artar. Bu nedenle arka arkaya tamamlanan üç eğlem aynı anda tamamlanırsa boşta kalma süresi kısaltır.Böylece A  noktasından B noktasına hareket ederken, kesme kafası aynı anda yükselir ve b noktasına yaklaştığında aynı anda düşer.